Elektromekanik Tasarım ve Üretim Çözümleri

Elektromekanik, mekanik sistemlerin elektronik sistemler ile kumandasına dayanan sistemler bütünüdür. Mekatronik sistemler ise yazılım içeren mekanik sistemlerdir. Bey Mühendislik , mekanik ve elektronik yazılım & donanım bileşenleri içeren sistemler üzerine çözüm geliştirebilecek birikim ve deneyimi ile elektromekanik ve mekatronik sistemlerin tasarımı konusunda çalışmalar ve projeler yürütmektedir.
8-16-32 bit mimarilerde mikro kontrolörler üzerinde temel kontrol uygulamalardan ölçme, kontrol, kaydetme, haberleşme, uzaktan izleme, merkezi otomasyon uygulamalarının bir arada olduğu karmaşık uygulamalara kadar her türlü ihtiyaca göre yazılım geliştirme yapılmaktadır.

Gömülü sistem donanım & yazılım tasarımı,Mikro işlemcili kontrol sistemlerinin tasarımı Motor kontrol sistemleri yazılım ve donanım tasarımı,Sıcaklık ve hız kontrol sistemleri yazılım ve donaım tasarımı,Güç katı kontrol sistemi tasarımı,İletişim protokol yazılımları ve arayüz devre tasarımları,Smartcard ve RF-ID sistem tasarımları,Baskılı devre ve sematik devre tasarımları (Pads Power Logic), Baskılı devre prototip hazırlama ve dizgi hizmeti,Ürün prototiplerinin hazırlanması ve üretimi
 
Özel proje ve uygulamalara dönük sistemler için son ürün mühendislik tasarımı, alt sistem tasarımları, arayüz tasarımları, gömülü sistem tasarımı, mekanik tasarım ve üretim amaçlı tasarım faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.